сайт
NEW

Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich
Dec
06
2016
8 kolejka II ligi PDF Drukuj Email
wtorek, 06 grudnia 2016 08:22

Mecze 8 kolejki II ligi w dniu 11.12.2016r. odbędą się w hali Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41. Godziny rozpoczęcia spotkań bez zmian.

 
Nov
29
2016
Zmiana hali w 7 kolejce ekstraklasy i I ligi PDF Drukuj Email
wtorek, 29 listopada 2016 12:58

W powodu zajętej hali sportowej Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK przy ul. Św. Józefa 17, mecze 7 kolejki ekstraklasy i I ligi w niedzielę 04.12.2016r. odbędą się w hali Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41. Godziny rozpoczęcia meczów bez zmian.

 
Oct
30
2016
4 kolejka ekstraklasy PDF Drukuj Email
niedziela, 30 października 2016 19:22

Mecze 4 kolejki ekstraklasy odbędą się w sobotę 5 listopada 2016r. Godziny rozpoczęcia spotkań i hala bez zmian.

 
Oct
25
2016
Halowa Liga Oldbojów 2016/17 PDF Drukuj Email
wtorek, 25 października 2016 06:16

Od listopada 2016r. swoje zmagania rozpoczną najstarsi zawodnicy w naszej lidze. W sezonie halowym 2016/17 wystąpi 9 zespołów: IJM SERVICES, ZDB ROGOWO, POMOREK - EMTOR, WRZOSY, OLDBOJ - SKARPA, TORMAL, SP 28, EM3DACH i 2 EGO.

  

mecze 1 kolejki (03.11.2016 - 04.11.2016):

czwartek 03 listopada 2016:
Hala ZSPS i VIII LO godz. 20:00 POMOREK-EMTOR - EM3DACH
Hala ZSPS i VIII LO godz. 21:00 WRZOSY - SP 28
piątek 04 listopada 2016:
Hala ZSPS i VIII LO godz. 20:00 OLDBOJ-SKARPA - TORMAL
Hala ZSPS i VIII LO godz. 21:00 2 EGO - ZDB ROGOWO
pauza: IJM SERVICES

 
Oct
20
2016
Zmiana hali w 2 kolejce II ligi PDF Drukuj Email
czwartek, 20 października 2016 12:58

W powodu zajętej hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Warszawskiej 1/5, mecze 2 kolejki II ligi w niedzielę 23.10.2016r. odbędą się w hali Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41. Godziny rozpoczęcia meczów bez zmian.

 
Oct
12
2016
IV i V Halowa Liga Piłkarska PDF Drukuj Email
środa, 12 października 2016 15:23

O miano najlepszej drużyny w IV Halowej Lidze Piłkarskiej, która swoje spotkania będzie rozgrywać w niedziele od godz. 15.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 11 powalczą:

spadkowicz: CZTEROKROPEK,

R1 SQUAD II, BERETTA

oraz beniaminkowie: ATLETICO MOMENT FINANSE, V LO, OPONEO.PL [dawny ODLEW], SKS KOWALEWO, WOTUiW / JAR-TRAK TRANSPORT [dawny WOTUiW],  MERCURIUS - TORUŃ [dawna THUNDER - PIROTECHNIKA] i GOLDEN BOYS TORUŃ [dawne BIANCO ORONERRI].

Opiekunem IV ligi będzie Michał Parnicki z OPONEO.PL.

  

Natomiast w V lidze zagra 9 zespołów (niedziela w godz. 11.00 - 15.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 11):

WIZARD, LUMAWER FUTSAL TORUŃ, TORGOL, PRT BAZA, B.A.U.S. AT, TOREC, FC KANGAROO, KROKODYLE i TECHNOPARK TORUŃ.

 

Pliki:
Pobierz (terminarz_IV_HLP_2016_17.pdf)Terminarz IV HLP w sezonie 2016/17[hala]173 Pobrane
Pobierz (terminarz_V_HLP_2016_17.pdf)Terminarz V HLP w sezonie 2016/17[hala]104 Pobrane
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 56
как отправить заявку на кредит во все банки
онлайн заявка на кредит наличными.