сайт
NEW

Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich
Jun
30
2013
Wyniki losowania Pucharu Ligi 2013 PDF Drukuj Email
niedziela, 30 czerwca 2013 12:29
Informacje regulaminowe:
1. Czas gry - 2 x 20 min.
2. W przypadku remisu - seria trzech rzutów karnych, a następnie do skutku.
3. Kary napomnień i wykluczeń identyczne jak w rozgrywkach ligowych,
4. Żółte i czerwone kartki otrzymane w rozgrywkach ligowych nie są przenoszone na Puchar Ligi i na odwrót
 
Zestawienie par:

I runda:
wolny los:
Szwejk, Drewpol, Martyn / IJM Services, Kopel-Rafpol, PHU Batory, Aldent Chełmża, Bartbud, Wagra, Euro-Drób, Polman, Bella Line Team, Eko-Ceramika / Betpol / Stare Miasto, Sofa4you.com, Emtor, Józefa Team i JZK Anmar
 
poniedziałek 08.07.2013 - orlik GIM nr 31:
17:00 Odlew Toruń - Jordanki OSM Łowicz
17:45 Dzwoneczki Uschi - Wrzosy
18:30 Goolasy - Eurofirany
19:15 Outsiders - GZK Czernikowo
 
poniedziałek 08.07.2013 - orlik SP nr 11:
18:30 E-Kleks - Mokre
19:15 Castorama Toruń - FC Mała
 
wtorek 09.07.2013 - orlik MOSiR Reja:
17:00 Scottish Kilts - Waran
17:45 Drink Team Reaktywacja - Leroy Merlin Toruń
18:30 Galacticos Toruń - Koguty
19:15 Niedźwiedzie 2011 - KS Osiek
 
wtorek 09.07.2013 - orlik III LO:
18:30 Wrzosy II TP - Rubinkowo
19:15 PRT Baza - Węglopol / Grabowski-Reklamy
 
wtorek 09.07.2013 - orlik GIM nr 21:
17:00 Allianz Oddział Toruń - Wygrywaj Albo Giń
17:45 Willa Developer - Sykusie
18:30 Euro-Drób II - GIM Travel
19:15 Lepsi Od Nas - Herring
 
II runda:
środa 10.07.2013 - orlik MOSiR Reja:
18:00 (1) Odlew Toruń / Jordanki OSM Łowicz - Drewpol
18:45 (2) JZK Anmar - Dzwoneczki Uschi / Wrzosy
 
środa 10.07.2013 - orlik ZSO nr 2:
18:30 (6) E-Kleks / Mokre - Bartbud
19:15 (7) Drink Team Reaktywacja / Leroy Merlin Toruń - Sofa4you.com
 
środa 10.07.2013 - orlik SP nr 11:
17:00 (8) Kopel-Rafpol - Castorama Toruń / FC Mała
17:45 (9) Szwejk - Galacticos Toruń / Koguty
18:30 (10) Niedźwiedzie 2011 / KS Osiek - Bella Line Team
19:15 (11) Wagra - Wrzosy II TP / Rubinkowo
  
czwartek 11.07.2013 - orlik III LO:
17:30 (3) PHU Batory - Goolasy / Eurofirany
18:15 (4) Józefa Team - Scottish Kilts / Waran
19:00 (5) Outsiders / GZK Czernikowo - Emtor
 
czwartek 11.07.2013 - orlik ZSO nr 2:
18:30 (14) Willa Developer / Sykusie - Martyn/IJM Services
19:15 (15) Euro-Drób II / GIM Travel - Euro-Drób
 
piątek 12.07.2013 - orlik GIM nr 21:  
18:00 (12) Polman - PRT Baza / Węglopol/Grabowski-Reklamy
18:45 (13) Allianz Oddział Toruń / Wygrywaj Albo Giń - Eko-Ceramika/Betpol/Stare Miasto
19:30 (16) Lepsi Od Nas / Herring - Aldent Chełmża
  
III runda:
poniedziałek 15.07.2013 - orlik SP nr 11:
18:30 (17) zw 1 - zw 2
19:15 (18) zw 3 - zw 4
 
poniedziałek 15.07.2013 - orlik GIM nr 21:
18:00 (19) zw 5 - zw 6
18:45 (20) zw 7 - zw 8
 
wtorek 16.07.2013 - orlik GIM nr 21:
17:30 (21) zw 9 - zw 10
18:15 (22) zw 11 - zw 12
  
środa 17.07.2013 - orlik GIM nr 21:
18:00 (23) zw 13 - zw 14
18:45 (24) zw 15 - zw 16
  
Ćwierćfinały (wrzesień):
(25) zw 17 - zw 18
(26) zw 19 - zw 20
(27) zw 21 - zw 22
(28) zw 23 - zw 24
  
półfinały:
(29) zw 25 - zw 26
(30) zw 27 - zw 28
  
finał:
zw 29 - zw 30
 
Jun
30
2013
48 zespołów w Pucharze Ligi PDF Drukuj Email
niedziela, 30 czerwca 2013 10:29
Wczoraj upłynął termin zgłoszeń do Pucharu Ligi na boisku w sezonie 2013. W tegorocznej edycji wystąpi aż 48 drużyn. Początek zmagań w poniedziałek 8 lipca 2013r.
  
Z ekstraklasy zagrają: SZWEJK, DREWPOL, MARTYN / IJM SERVICES, KOPEL-RAFPOL, PHU BATORY, ALDENT CHEŁMŻA, BARTBUD, WAGRA;
1 ligi: EURO-DRÓB, POLMAN, BELLA LINE TEAM, EKO-CERAMIKA / BETPOL / STARE MIASTO, SOFA4YOU.COM;
2 ligi: WĘGLOPOL / GRABOWSKI-REKLAMY, EMTOR, WRZOSY, JÓZEFA TEAM, JZK ANMAR, GOOLASY;
3 ligi: WARAN, HERRING, WYGRYWAJ ALBO GIŃ, JORDANKI OSM ŁOWICZ, SYKUSIE;
4 ligi: EURO-DRÓB II, RUBINKOWO, DRINK TEAM REAKTYWACJA, MOKRE, NIEDŹWIEDZIE 2011, GZK CZERNIKOWO, FC MAŁA;
5 ligi: GALACTICOS TORUŃ, CASTORAMA TORUŃ, DZWONECZKI USCHI, ODLEW TORUŃ, EUROFIRANY, LEPSI OD NAS, OUTSIDERS;
6 ligi: E-KLEKS, PRT BAZA, ALLIANZ ODDZIAŁ TORUŃ, SCOTTISH KILTS, WILLA DEVELOPER, LEROY MERLIN TORUŃ, KOGUTY, KS OSIEK, WRZOSY II TP, GIM TRAVEL.
 
Jun
15
2013
Zgłoszenia do Pucharu Ligi 2013 PDF Drukuj Email
sobota, 15 czerwca 2013 06:29
Zarząd Toruńskiej Ligi Szóstek Piłkarskich serdecznie zaprasza do udziału w rozgrywkach Pucharu Ligi na boisku w sezonie 2013. Mecze I, II i III rundy odbędą się na początku przerwy wakacyjnej od 8 lipca 2013r., a kolejne rundy i spotkania finałowe na koniec sezonu 2013. Na zgłoszenia czekamy do soboty 29 czerwca 2013 r. pod adresem mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
  
Czas gry - 2 x 20 min.
W przypadku remisu - seria trzech rzutów karnych, a następnie do skutku.
Żółte i czerwone kartki otrzymane w Pucharze Ligi nie są przenoszone na rozgrywki ligowe i na odwrót.
  
Zgłoszenia (48):
ekstraklasa (8): SZWEJK, DREWPOL, MARTYN / IJM SERVICES, KOPEL-RAFPOL, PHU BATORY, ALDENT CHEŁMŻA, BARTBUD, WAGRA
1 liga (5): EURO-DRÓB, POLMAN, BELLA LINE TEAM, EKO-CERAMIKA / BETPOL / STARE MIASTO, SOFA4YOU.COM
2 liga (6): WĘGLOPOL / GRABOWSKI-REKLAMY, EMTOR, WRZOSY, JÓZEFA TEAM, JZK ANMAR, GOOLASY
3 liga (5): WARAN, HERRING, WYGRYWAJ ALBO GIŃ, JORDANKI OSM ŁOWICZ, SYKUSIE
4 liga (7): EURO-DRÓB II, RUBINKOWO, DRINK TEAM REAKTYWACJA, MOKRE, NIEDŹWIEDZIE 2011, GZK CZERNIKOWO, FC MAŁA
5 liga (7): GALACTICOS TORUŃ, CASTORAMA TORUŃ, DZWONECZKI USCHI, ODLEW TORUŃ, EUROFIRANY, LEPSI OD NAS, OUTSIDERS
6 liga (10): E-KLEKS, PRT BAZA, ALLIANZ ODDZIAŁ TORUŃ, SCOTTISH KILTS, WILLA DEVELOPER, LEROY MERLIN TORUŃ, KOGUTY, KS OSIEK, WRZOSY II TP, GIM TRAVEL
 
Jun
15
2013
Kolejne zmiany w 6 lidze PDF Drukuj Email
sobota, 15 czerwca 2013 09:22
W związku z nieprzyjemnymi incydentami z sąsiadem boiska i utrudnionym dojazdem na Podgórz, poniedziałkowe mecze 6 ligi rozgrywane na orliku ZS nr 15 zostają do końca I rundy przeniesione na orlik Gim nr 21 przy ul. Morcinka 13. Spotkania będą rozgrywane w poniedziałki o godz. 18.00 i 19.00.
 
Jun
09
2013
Brąz dla Torunia PDF Drukuj Email
niedziela, 09 czerwca 2013 11:44
W meczu o 3 miejsce Szwejk wygrał 4 : 2 z Fc My - 1Step Częstochowa (bramki: Mikołajewicz - 2, Mi. Ozimkiewicz i Kieper) i stanął na najniższym stopniu podium II Mistrzostw Polski Amatorów w Szczecinie. Wcześniej w półfinale nasza drużyna stoczyła zacięty pojedynek z późniejszym Mistrzem Polski zespołem E-Megasport.pl Szczecin. W regulaminowym czasie gry był remis 2 : 2 (bramki: Kieper i Sobański). Ostatecznie Szwejk uległ rywalowi dopiero po przegranych 1 : 3 rzutach karnych. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Michał Franckowski ze Szwejka. Wielkie gratulacje dla całej ekipy!!!
    
szwejk_mpa_szczecin_2013    nagrody_mpa_szczecin_2013
  
skład Szwejka:
Michał Franckowski - Michał Ozimkiewicz, Miłosz Krusiński, Krzysztof Elsner, Bartosz Elwartowski, Patryk Szczepaniak, Sylwester Kieper, Marcin Mikołajewicz, Tomasz Sobański - Marcin Olejniczak, Maciej Ozimkiewicz - opiekun: Marcin Szałek
    
Końcowa kolejność II Mistrzostw Polski Amatorów:
1. E-Megasport.pl Szczecin
2. Bravo Nokia Serwis Szczecin
3. Szwejk Toruń
4. Fc My - 1Step Częstochowa
5. TEB Edukacja Kraków
6. Grospol Warszawa
7. Modeco Football Team Wrocław
8. Roszak Solec Kujawski
9. Spod Jolki Tulce
10. Team Wędkarski.com Gdańsk
?
 
Jun
09
2013
Terminarze II rundy PDF Drukuj Email
niedziela, 09 czerwca 2013 11:20
Terminarze II rundy rozgrywek na boisku w sezonie 2013 (Od sierpnia możliwe zmiany z powodu wprowadzenia przez Gminę Miasta Toruń nowego harmonogramu funkcjonowania Orlików).
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 24 z 52
как отправить заявку на кредит во все банки
онлайн заявка на кредит наличными.