сайт
NEW

Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich
Aug
02
2013
Zaproszenie na coroczny turniej imienia JANA KATRY w Ostaszewie PDF Drukuj Email
piątek, 02 sierpnia 2013 16:26
katra_2013 Informujemy, że dnia 01.09.2013r. o godzinie 9.00 na boiskach "Orlik" zlokalizowanych w Gminie Łysomice zostanie rozegrany XIX Powiatowy Turniej Szóstek Piłkarskich imienia Jana Katry.

Wszystkie zainteresowane drużyny wzięciem udziału w turnieju prosimy o zgłaszanie się telefonicznie pod numerem: 605-822-193. Liczba drużyn w turnieju jest ograniczona.
 
Jul
29
2013
Korekty w terminarzach PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 lipca 2013 14:08
Po wznowieniu rozgrywek po przerwie wakacyjnej nastąpią zmiany w terminarzu II, V i VI ligi oraz ligi oldbojów:
  
I liga - od 13 kolejki - wtorek, czwartek godz. 18.00 i 19.00, od 15 kolejki godz. 17.00 i 18.00
II liga - od 15 kolejki - piątek godz. 17.00 i 18.00
V liga - od 13 kolejki - poniedziałek godz. 18.00 i 19.00 oraz środa godz. 17.00, 18.00 i 19.00
VI liga - od 15 kolejki zamiast ZS nr 15 nowe boisko ZS nr 24 - piątek godz. 19.00 i 20.00 oraz od 16 kolejki na GIM nr 21 - poniedziałek godz. 17.00 i 18.00
liga oldbojów - od 15 kolejki korekta godzin rozpoczęcia meczów po wykluczeniu SOKOŁA GRZYWNA
  
 
Jul
15
2013
Znamy wszystkich ćwierćfinalistów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 lipca 2013 19:28
Wyniki III rundy Pucharu Ligi:
(17) Drewpol - JZK Anmar 3 : 0 wo
(18) PHU Batory - Józefa Team 1 : 2
(19) GZK Czernikowo - Bartbud 2 : 0
(20) Sofa4you.com - FC Mała 7 : 4
(21) Szwejk - Niedźwiedzie 2011 9 : 0
(22) Wagra - Węglopol/Grabowski-Reklamy 7 : 4
(23) Wygrywaj Albo Giń - Martyn/IJM Services 3 : 7
(24) Euro-Drób - Aldent Chełmża 3 : 0 wo
  
Pary ćwierćfinałowe (wrzesień 2013):
(25) Drewpol - Józefa Team
(26) GZK Czernikowo - Sofa4you.com
(27) Szwejk - Wagra
(28) Martyn/IJM Services - Euro-Drób
 
Jul
10
2013
Wyniki II rundy Pucharu Ligi PDF Drukuj Email
środa, 10 lipca 2013 18:58
(1) Odlew Toruń - Drewpol 1 : 11
(2) JZK Anmar - Dzwoneczki Uschi 3 : 2
(3) PHU Batory - Goolasy 4 : 1
(4) Józefa Team - Scottish Kilts 2 : 2 k. 2 : 1
(5) GZK Czernikowo - Emtor 4 : 3
(6) Mokre - Bartbud 2 : 6
(7) Drink Team Reaktywacja - Sofa4you.com 0 : 4
(8) Kopel-Rafpol - FC Mała 5 : 10
(9) Szwejk - Galacticos Toruń 7 : 3
(10) Niedźwiedzie 2011 - Bella Line Team 6 : 6 k. 3 : 2
(11) Wagra - Wrzosy II TP 5 : 3
(12) Polman - Węglopol/Grabowski-Reklamy 1 : 3
(13) Wygrywaj Albo Giń - Eko-Ceramika/Betpol/Stare Miasto 7 : 0
(14) Willa Developer - Martyn/IJM Services 0 : 3
(15) Euro-Drób Il - Euro-Drób 0 : 3
(16) Herring - Aldent Chełmża 2 : 4
  
III runda:
poniedziałek 15.07.2013 - orlik SP nr 11:
18:30 Drewpol - JZK Anmar
19:15 PHU Batory - Józefa Team
  
poniedziałek 15.07.2013 - orlik GIM nr 21:
18:00 GZK Czernikowo - Bartbud
18:45 Sofa4you.com - FC Mała
  
wtorek 16.07.2013 - orlik GIM nr 21:
17:30 Szwejk - Niedźwiedzie 2011
18:15 Wagra - Węglopol/Grabowski-Reklamy
  
środa 17.07.2013 - orlik GIM nr 21:
18:00 Wygrywaj Albo Giń - Martyn/IJM Services
18:45 Euro-Drób - Aldent Chełmża
 
Jul
08
2013
Wyniki I rundy Pucharu Ligi PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 lipca 2013 22:14
Odlew Toruń - Jordanki OSM Łowicz 6 : 4
Dzwoneczki Uschi - Wrzosy 3 : 0 wo
Goolasy - Eurofirany 5 : 3
Outsiders - GZK Czernikowo 1 : 5
E-Kleks - Mokre 1 : 6
Castorama Toruń - FC Mała 2 : 9
Scottish Kilts - Waran 5 : 1
Drink Team Reaktywacja - Leroy Merlin Toruń 2 : 2 k. 2 : 0
Galacticos Toruń - Koguty 8 : 1
Niedźwiedzie 2011 - KS Osiek 3 : 1
Wrzosy II TP - Rubinkowo 3 : 2
PRT Baza - Węglopol / Grabowski-Reklamy 1 : 4
Allianz Oddział Toruń - Wygrywaj Albo Giń 1 : 3
Willa Developer - Sykusie 2 : 0
Euro-Drób II - GIM Travel 7 : 1
Lepsi Od Nas - Herring 1 : 9
  
II runda:
środa 10.07.2013 - orlik MOSiR Reja:
18:00 (1) Odlew Toruń - Drewpol
18:45 (2) JZK Anmar - Dzwoneczki Uschi

środa 10.07.2013 - orlik ZSO nr 2:
18:30 (6) Mokre - Bartbud
19:15 (7) Drink Team Reaktywacja - Sofa4you.com

środa 10.07.2013 - orlik SP nr 11:
17:00 (8) Kopel-Rafpol - FC Mała
17:45 (9) Szwejk - Galacticos Toruń
18:30 (10) Niedźwiedzie 2011 - Bella Line Team
19:15 (11) Wagra - Wrzosy II TP
  
czwartek 11.07.2013 - orlik III LO:
17:30 (3) PHU Batory - Goolasy
18:15 (4) Józefa Team - Scottish Kilts
19:00 (5) GZK Czernikowo - Emtor

czwartek 11.07.2013 - orlik ZSO nr 2:
18:30 (14) Willa Developer - Martyn/IJM Services
19:15 (15) Euro-Drób Il - Euro-Drób

piątek 12.07.2013 - orlik GIM nr 21:
18:00 (12) Polman - Węglopol/Grabowski-Reklamy
18:45 (13) Wygrywaj Albo Giń - Eko-Ceramika/Betpol/Stare Miasto
19:30 (16) Herring - Aldent Chełmża
 
Jun
30
2013
Wyniki losowania Pucharu Ligi 2013 PDF Drukuj Email
niedziela, 30 czerwca 2013 12:29
Informacje regulaminowe:
1. Czas gry - 2 x 20 min.
2. W przypadku remisu - seria trzech rzutów karnych, a następnie do skutku.
3. Kary napomnień i wykluczeń identyczne jak w rozgrywkach ligowych,
4. Żółte i czerwone kartki otrzymane w rozgrywkach ligowych nie są przenoszone na Puchar Ligi i na odwrót
 
Zestawienie par:

I runda:
wolny los:
Szwejk, Drewpol, Martyn / IJM Services, Kopel-Rafpol, PHU Batory, Aldent Chełmża, Bartbud, Wagra, Euro-Drób, Polman, Bella Line Team, Eko-Ceramika / Betpol / Stare Miasto, Sofa4you.com, Emtor, Józefa Team i JZK Anmar
 
poniedziałek 08.07.2013 - orlik GIM nr 31:
17:00 Odlew Toruń - Jordanki OSM Łowicz
17:45 Dzwoneczki Uschi - Wrzosy
18:30 Goolasy - Eurofirany
19:15 Outsiders - GZK Czernikowo
 
poniedziałek 08.07.2013 - orlik SP nr 11:
18:30 E-Kleks - Mokre
19:15 Castorama Toruń - FC Mała
 
wtorek 09.07.2013 - orlik MOSiR Reja:
17:00 Scottish Kilts - Waran
17:45 Drink Team Reaktywacja - Leroy Merlin Toruń
18:30 Galacticos Toruń - Koguty
19:15 Niedźwiedzie 2011 - KS Osiek
 
wtorek 09.07.2013 - orlik III LO:
18:30 Wrzosy II TP - Rubinkowo
19:15 PRT Baza - Węglopol / Grabowski-Reklamy
 
wtorek 09.07.2013 - orlik GIM nr 21:
17:00 Allianz Oddział Toruń - Wygrywaj Albo Giń
17:45 Willa Developer - Sykusie
18:30 Euro-Drób II - GIM Travel
19:15 Lepsi Od Nas - Herring
 
II runda:
środa 10.07.2013 - orlik MOSiR Reja:
18:00 (1) Odlew Toruń / Jordanki OSM Łowicz - Drewpol
18:45 (2) JZK Anmar - Dzwoneczki Uschi / Wrzosy
 
środa 10.07.2013 - orlik ZSO nr 2:
18:30 (6) E-Kleks / Mokre - Bartbud
19:15 (7) Drink Team Reaktywacja / Leroy Merlin Toruń - Sofa4you.com
 
środa 10.07.2013 - orlik SP nr 11:
17:00 (8) Kopel-Rafpol - Castorama Toruń / FC Mała
17:45 (9) Szwejk - Galacticos Toruń / Koguty
18:30 (10) Niedźwiedzie 2011 / KS Osiek - Bella Line Team
19:15 (11) Wagra - Wrzosy II TP / Rubinkowo
  
czwartek 11.07.2013 - orlik III LO:
17:30 (3) PHU Batory - Goolasy / Eurofirany
18:15 (4) Józefa Team - Scottish Kilts / Waran
19:00 (5) Outsiders / GZK Czernikowo - Emtor
 
czwartek 11.07.2013 - orlik ZSO nr 2:
18:30 (14) Willa Developer / Sykusie - Martyn/IJM Services
19:15 (15) Euro-Drób II / GIM Travel - Euro-Drób
 
piątek 12.07.2013 - orlik GIM nr 21:  
18:00 (12) Polman - PRT Baza / Węglopol/Grabowski-Reklamy
18:45 (13) Allianz Oddział Toruń / Wygrywaj Albo Giń - Eko-Ceramika/Betpol/Stare Miasto
19:30 (16) Lepsi Od Nas / Herring - Aldent Chełmża
  
III runda:
poniedziałek 15.07.2013 - orlik SP nr 11:
18:30 (17) zw 1 - zw 2
19:15 (18) zw 3 - zw 4
 
poniedziałek 15.07.2013 - orlik GIM nr 21:
18:00 (19) zw 5 - zw 6
18:45 (20) zw 7 - zw 8
 
wtorek 16.07.2013 - orlik GIM nr 21:
17:30 (21) zw 9 - zw 10
18:15 (22) zw 11 - zw 12
  
środa 17.07.2013 - orlik GIM nr 21:
18:00 (23) zw 13 - zw 14
18:45 (24) zw 15 - zw 16
  
Ćwierćfinały (wrzesień):
(25) zw 17 - zw 18
(26) zw 19 - zw 20
(27) zw 21 - zw 22
(28) zw 23 - zw 24
  
półfinały:
(29) zw 25 - zw 26
(30) zw 27 - zw 28
  
finał:
zw 29 - zw 30
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 24 z 53
как отправить заявку на кредит во все банки
онлайн заявка на кредит наличными.