APRO Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich
Apr
04
2012
3 liga skompletowana PDF Drukuj Email
środa, 04 kwietnia 2012 22:28
Do gry w III lidze we wtorki na Orliku przy Zespole Szkół nr 31 na ul. Dziewulskiego 41 B przystąpią:
EMTOR [dawna AKADEMIA PANA KLEKSA], WYGRYWAJ ALBO GIŃ [dawne KONKRETY], ARSENAŁ, NEUCA i FLAMHED B
oraz beniaminkowie: POL-NECKS / NECKS IMP / SPARTAKUS [dawny SPARTAKUS], GM DOM, MARKPOL, CONTRA / SHARP
i po rezygnacji UM WKP (dawni URZĘDNICY) z gry w 3 lidze - MARPEX (dawny ANVIT).
  
Opiekunem 3 ligi został Rafał Porosa z ARSENAŁU.
Pliki:
Pobierz (terminarz_III_ligi_na_boisku_2012_I_runda.doc)Terminarz III ligi na boisku w sezonie 2012[boisko]259 Pobrane
 
Mar
31
2012
I i II liga zamknięta PDF Drukuj Email
sobota, 31 marca 2012 09:26
Znamy drużyny, które wystąpią na boiskach I ligi w zbliżającym się sezonie. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki między 17.00 a 22.00 na Orliku MOSiR przy ul. Polnej 14A. Opiekunem ligi został Krzysztof Chechłowski z EKO-CERAMIKI.
  
skład I ligi:
spadkowicze: PHU BATORY / WSB i MAGNUM-KRAJINA PIVA / MOZART,
EKO-CERAMIKA, MEGA AKCESORIA MEBLOWE, JÓZEFA TEAM, FOTA (dawny KRASIN TEAM), WĘGLOPOL / GRABOWSKI - REKLAMY
i beniaminkowie: 12 WOG, SZUKAMY SPONSORA i EM3DACH.
  
Natomiast w II lidze, która swoje mecze będzie rozgrywać we wtorki i piątki na Orliku przy Gimnazjum nr 21 na ul. Morcinka 13 zaprezentują się:
spadkowicz: WRZOSY,
PACK-PRODUKT OPAKOWANIA, STAL-MET / PIAS-TRANS, POLMAN (dawne RIVER PLATE BUENOS AIRES), VINPOL, TRANS FIM, CZERWONI DSS
oraz beniaminkowie: EURO - DRÓB, JZK ANMAR i ALDENT CHEŁMŻA II.
  
Opiekunem II ligi będzie Sławomir Prusakowski z CZERWONYCH DSS.
 
Mar
27
2012
Ekstraklasa w komplecie PDF Drukuj Email
wtorek, 27 marca 2012 22:33
W poniedziałek została zamknięta lista zespołów, które zagrają w ekstraklasie na boisku w sezonie 2012. Mecze będą rozgrywane we wtorki i środy na orliku MOSiR przy ul. Reja 10. Opiekunem został Rafał Zieliński z BARTBUDU.
  
skład ekstraklasy:
SZWEJK - mistrz Torunia 2011,
DREWPOL - wicemistrz,
IJM SERVICES - brązowy medalista,
BARTBUD, MARTYN, SIGMA, GLAZURA KRÓLEWSKA i FLAMHED A
oraz beniaminkowie: ALDENT CHEŁMŻA I i KOPEL-RAFPOL.
 
Mar
23
2012
GTW Marplast ponownie mistrzem PDF Drukuj Email
piątek, 23 marca 2012 20:03
W zakończonych rozgrywkach Halowej Ligi Piłkarskiej w sezonie 2011/12 tytuł najlepszej halowej drużyny w Toruniu obroniło GTW MARPLAST.
  
    
Trzeba jednak zaznaczyć, że w tym sezonie walka o mistrzostwo była bardzo wyrównana i trwała do ostatniej kolejki. Ton rywalizacji poza obrońcą trofeum nadawały jeszcze trzy drużyny. Ostatecznie na drugim stopniu podium stanęło JG SPORT (brązowy medalista z poprzedniego sezonu), a na najniższym DREWPOL, który rok wcześniej zajął 5 miejsce. Niestety miejsca na "pudle" zabrakło dla wicemistrza sprzed roku SZWEJKA.
  
  
  
Również na dole tabeli trwała zaciekła walka o utrzymanie. Ta sztuka nie udała się jednemu z beniaminków rozgrywek zespołowi AZS UMK, który po rocznej przygodzie opuścił szeregi ekstraklasy. Natomiast byli mistrzowie uratowali się dopiero po wygranych barażach. IJM SERVICES (mistrz z sezonu 2005/6 jako TACHO) poradził sobie w dogrywce z trzecią ekipą I ligi "PINK POWER", a MARWIT (mistrz sprzed dwóch lat) wygrał z AUTO-ZŁOMAŃCZUKIEM. Najlepszym strzelcem najwyższej klasy rozgrywkowej został Piotr Nowicki z PHU BATORY / WSB, który aż 39 razy pokonał bramkarzy rywali.
  
W I lidze nie zawiedli główni faworyci do walki o awans i zgodnie z przewidywaniami zajęli pięć czołowych miejsc. Beniaminkowie ALDENT CHEŁMŻA I i BARTBUD zajęli odpowiednio pierwszą i trzecią lokatę, a przedzieliły ich "ZŁOMASY", które ponownie chciały wrócić do ekstraklasy.
  
  
  
  
Dobry sezon zaliczył kolejny z beniaminków SIGMA i spadkowicz GLAZURA KRÓLEWSKA. Z zapleczem ekstraklasy pożegnały się: MOZART po fuzji z POCZTĄ i po przegranych barażach drugi zespół CUK / TAF (de facto spadkowicz z ekstraklasy) i POMOREK, który wystąpił w I lidze po połączeniu z ABLEREM. Tytuł króla strzelców z 34 bramkami zdobył Arkadiusz Wandowicz z GLAZURY KRÓLEWSKIEJ.
   
Najlepszą drużyną w II lidze okazał się EURO-DRÓB, który zakończył rozgrywki z przewagą sześciu punktów nad drugim beniaminkiem WYDAWNICTWEM ADAM MARSZAŁEK. Na kolejnej pozycji, jednak z dużą stratą do dwóch czołowych drużyn niespodziewanie uplasowało się JÓZEFA TEAM. Obie ekipy odniosły później zwycięstwa w barażach i za rok wystąpią w I lidze. Do III ligi spadły cudem uratowane w poprzednim sezonie MEGA AKCESORIA MEBLOWE. Natomiast swoje mecze barażowe wygrała 8 i 9 drużyna: WAGRA z FLAMHEDEM A i JORDANKI z VINPOLEM. Rzutem na taśmę najlepszym snajperem z 40 bramkami został Mateusz Kaplarny z PAK-a, czwartego zespołu II ligi.
  
Na trzecim froncie od początku do samego końca rozgrywek pomiędzy TORECEM a VINPOLEM trwała sportowa rywalizacja o I miejsce. Ostatecznie o jeden punkt lepsi okazali się Ci pierwsi, którzy swoją wyższość udowodnili także w bezpośrednich spotkaniach odnosząc dwie wysokie wygrane. Dobre wyniki osiągnął również trzeci w tabeli FLAMHED A i czwarty, nieobliczalny NOVAR LUBICZ.
  
  
  
  
Natomiast III ligę po dramatycznym barażu z CZERWONYMI DSS zakończonym rzutami karnymi zachowało WYGRYWAJ ALBO GIŃ i spadkowicz z poprzedniego sezonu PACK-PRODUKT OPAKOWANIA, który pokonał GM DOM. Spadek zaliczyła najsłabsza NEUCA, a króla strzelców wywalczył Radosław Olewiński z TORECU (36 goli).
  
Czwartą ligę wygrał TOMKAR (były  KURSANT), który w pokonanym polu pozostawił wyżej wymienionych CZERWONYCH DSS i GM DOM oraz FLAMHED B i drugi zespół ALDENTU CHEŁMŻA.
  
  
  
W dole tabeli do ostatniej kolejki trzy drużyny zmagały się o uniknięcie barażów. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszło FC MISIENIECHCE, a CONTRA/SHARP i TRANS FIM zagrały w meczach barażowych, które tydzień później nieznacznie przegrały. IV ligę opuścił TORUŃ-PACIFIC. Najlepszym strzelcem z 47 bramkami został Krzysztof Kretkowski z GM DOM.
  
V liga została zdominowana przez PIAS-TRANS i TS OPATRUNKI. "Transportowcy" przegrali tylko jedno, a ich główni rywale do awansu dwa spotkania w całych rozgrywkach.
  
   
Trzecie miejsce premiowane grą w barażach zdobył CZTEROKROPEK. Ostatecznie zespoły, które zajęły 2 i 3 lokatę skorzystały z szansy i awansowały ligę wyżej. Niestety po I rundzie zostały wykluczone SKŁADY WĘGLA, co spowodowało, że MAGICZNA TĘCZA i EURO AGD RTV mogły spokojnie przygotowywać się do spotkań barażowych o utrzymanie. Tytuł króla strzelców wywalczył Dawid Rojewski z PIAS-TRANSU (48 bramek).
  
W najniższej lidze do końca rywalizowały tylko cztery drużyny. Po II rundzie sześciozespołowej VI ligi wycofał się CRUSADERS, a chwilę potem FC THORN. Sukces z boiska powtórzyło STARE MIASTO, a PLASTICON POLAND i KURCZACZKI EURO-DRÓB wygrały swoje baraże. Warto nadmienić, że wszystkie ekipy z podium dzielił tylko jeden punkt. Najwięcej bramek uzyskał Patryk Kulczewski z JZK ANMAR (30).
  
 
Mar
17
2012
Wyniki meczów barażowych PDF Drukuj Email
sobota, 17 marca 2012 22:12
baraże o ekstraklasę - sobota 17.03.2012:
  
KS MARWIT - AUTO-ZŁOMAŃCZUK 5 : 3
IJM SERVICES - BARTBUD 6 : 6 d. 7 : 6

baraże o I ligę - niedziela 18.03.2012:

POMOREK - WYDAWNICTWO ADAM MARSZAŁEK 3 : 5
TAF / CUK II - JÓZEFA TEAM 2 : 4

baraże o II ligę - niedziela 18.03.2012:

JORDANKI - VINPOL 5 : 2
WAGRA - ODF / ERSTEEL FLAMHED A 4 : 3

baraże o III ligę - sobota 17.03.2012:

PACK-PRODUKT OPAKOWANIA - GM DOM 7 : 4
WYGRYWAJ ALBO GIŃ - CZERWONI DSS 2 : 2 d. 2 : 2 k. 3 : 2

baraże o IV ligę - niedziela 18.03.2012:

TRANS FIM - TS OPATRUNKI 6 : 8
CONTRA / SHARP - CZTEROKROPEK 2 : 4

baraże o V ligę - niedziela 18.03.2012:

EURO RTV AGD - PLASTICON POLAND 3 : 12
MAGICZNA TĘCZA - KURCZACZKI EURO-DRÓB 5 : 7
  
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 29 z 47

Sponsor Tytularny

Reklama

Sponsorzy Wspierający

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Osoby na stronie

We have 86 guests online