APRO Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich
Mar
03
2012
Mecze barażowe HLP 2011/12 PDF Drukuj Email
sobota, 03 marca 2012 14:22
Baraże odbędą się w weekend 17/18 marca 2012 r.  Do gry w barażu uprawnieni są zawodnicy, którzy rozegrali min. trzy mecze w sezonie w danym zespole. Przy remisie w barażu nastąpi dogrywka 2 x 5 min., w dalszej kolejności rzuty karne (3 serie, następne do skutku).

baraże o ekstraklasę - sobota 17.03.2012:
hala Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6

g. 17.00: KS MARWIT - AUTO-ZŁOMAŃCZUK
g. 18.30: IJM SERVICES - BARTBUD


baraże o I ligę - niedziela 18.03.2012:
hala Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6

g. 16.00: POMOREK - WYDAWNICTWO ADAM MARSZAŁEK
g. 17.30: TAF / CUK II - JÓZEFA TEAM


baraże o II ligę - niedziela 18.03.2012:
hala Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 11

g. 12.00: JORDANKI - VINPOL
g. 13.30: WAGRA - ODF / ERSTEEL FLAMHED A


baraże o III ligę - sobota 17.03.2012:
hala Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41 B

g. 17.00: PACK-PRODUKT OPAKOWANIA - GM DOM
g. 18.30: WYGRYWAJ ALBO GIŃ - CZERWONI DSS


baraże o IV ligę - niedziela 18.03.2012:
hala Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41 B

g. 13.00: TRANS FIM - TS OPATRUNKI
g. 14.15: CONTRA / SHARP - CZTEROKROPEK


baraże o V ligę - niedziela 18.03.2012:
hala Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41 B

g. 15.30: EURO RTV AGD - PLASTICON POLAND
g. 16.45: MAGICZNA TĘCZA - KURCZACZKI EURO-DRÓB
  
 
Feb
24
2012
Liga Mistrzów w Toruniu PDF Drukuj Email
piątek, 24 lutego 2012 14:59
W celu uatrakcyjnienia rozgrywek na boisku wspólnie z organizatorami PLPB Siernieczek podjęliśmy decyzję o utworzeniu Wojewódzkiej Ligi Mistrzów. W I edycji, która rozpocznie swoje zmagania w maju 2012 r. udział weźmie sześć najlepszych zespołów z czterech lig: dwa z Toruńskiej Ligi Szóstek Piłkarskich (Szwejk i Drewpol), dwa z Profesjonalnej Ligi Piłkarskiej Siernieczek z Bydgoszczy (Elmed i Budweiser) oraz mistrzowie Letniej Ligi Orlika organizowanej przez Nakielskie Stowarzyszenie Promocji Sportu "MEZAR" z Nakła nad Notecią (Kol-Vis Paterek) i Soleckiej Ligi Orlika z Solca Kujawskiego (ZNS).

W przypadku rezygnacji którejś z drużyn prawo gry będzie miała kolejna w tabeli końcowej z ubiegłego sezonu. Planuje się powołanie dwóch grup po trzy zespoły, w której każdy zagra mecz i rewanż w swoim mieście. Najlepsze dwie ekipy z każdej grupy zagrają w półfinale Wojewódzkiej Ligi Mistrzów. Mecze rozgrywane będą w tygodniu według wspólnie opracowanego terminarza.

Zaplanowano również mecze mistrzów z ligi oldbojów z Torunia i Bydgoszczy.
 
Feb
19
2012
PHU Batory / WSB zdobywcą Halowego Pucharu Ligi PDF Drukuj Email
niedziela, 19 lutego 2012 20:20
W meczu finałowym Halowego Pucharu Ligi spotkały się dwa ekstraklasowe zespoły. Lepsi okazali się ubiegłoroczni finaliści PHU Batory / WSB, którzy wygrali z JG SPORT 4 : 2 ( 2 : 0 ). Zwycięzcy w drodze po trofeum kolejno pokonali: Hondę 8 : 0, Sykusiów, Emtor po 3 : 1 i w półfinale po rzutach karnych Bartbud 1 : 1 k. 3 : 1. Królem strzelców z 8 bramkami został Michał Suchocki z JG Sport, a najlepszym bramkarzem - nominalny zawodnik z pola Paweł Malinowski z PHU Batory / WSB. Gratulacje!!!
  
- niedziela 19.02.2012 - hala ZS nr 31:

grupa C:

I runda
AZS UMK - EURO RTV AGD 5 : 1
KOPEL-RAFPOL - MARTYN 3 : 4
STARE MIASTO - EKO-CERAMIKA 2 : 1
MAGICZNA TĘCZA - SZWEJK 0 : 7

II runda
AZS UMK - MARTYN 2 : 1
STARE MIASTO - SZWEJK 2 : 10

III runda - finał grupy C:
AZS UMK - SZWEJK 1 : 1 k. 2 : 3

grupa D:

I runda
KURCZACZKI EURO-DRÓB - SIGMA 2 : 5
RUBINKOWO CENTRUM - JG SPORT 1 : 7
FC MISIENIECHCE - JÓZEFA TEAM 0 : 4
TOMKAR - BIURFOL 1 : 3

II runda
SIGMA - JG SPORT 4 : 9
JÓZEFA TEAM - BIURFOL 2 : 0

III runda - finał grupy D:
JG SPORT - JÓZEFA TEAM 5 : 2
  
półfinały:
BARTBUD - PHU BATORY / WSB 1 : 1 k. 1 : 3
SZWEJK - JG SPORT 0 : 0 k. 1 : 3

finał:
PHU BATORY / WSB - JG SPORT 4 : 2
  
 
Feb
18
2012
Bartbud i PHU Batory / WSB w półfinałach Halowego Pucharu Ligi PDF Drukuj Email
sobota, 18 lutego 2012 21:47
Po rozegranych w sobotę 18 lutego meczach grupy A i B Halowego Pucharu Ligi awans do jutrzejszych półfinałów wywalczył I ligowy BARTBUD i ekstraligowy PHU Batory / WSB. Gratulujemy!!!

grupa A - hala ZSO nr 2:

runda wstępna
EM3DACH - PIAS-TRANS 3 : 3 k. 2 : 3

I runda
ANVIT - EURO-DRÓB 2 : 6
PIAS-TRANS - IJM SERVICES 3 : 3 k. 1 : 3
GTW MARPLAST - CZERWONI DSS 6 : 0
BARTBUD - WAGRA 3 : 1

II runda
EURO-DRÓB - IJM SERVICES 1 : 2
GTW MARPLAST - BARTBUD 1 : 2

III runda - finał grupy A:
IJM SERVICES - BARTBUD 2 : 2 k. 1 : 3
  
grupa B - hala ZS nr 31:

runda wstępna
VINPOL - CZTEROKROPEK 2 : 1

I runda
WYGRYWAJ ALBO GIŃ - EMTOR 0 : 3
VINPOL - AUTO-ZŁOMAŃCZUK 2 : 2 k. 3 : 1
SYKUSIE - GLAZURA KRÓLEWSKA / ARDE HAUS 2 : 2 k. 3 : 2
HONDA - PHU BATORY / WSB 0 : 8

II runda
VINPOL - EMTOR 2 : 5
SYKUSIE - PHU BATORY / WSB 1 : 3

III runda - finał grupy B:
EMTOR - PHU BATORY / WSB 1 : 3
  
 
Wyniki losowania Halowego Pucharu Ligi PDF Drukuj Email
środa, 08 lutego 2012 11:32
Dzisiaj odbyło się losowanie Halowego Pucharu Ligi w sezonie 2011 / 12. Poniżej informacje techniczne i zestawienie par. Powodzenia!!!

1. Termin: sobota 18.02.2012 i niedziela 19.02.2012 r.
2. Mecze odbędą się w hali ZSO nr 2 (grupa A) i ZS nr 31 (grupa B, C, D i finały)
3. czas gry 2 x 12 min,
4. Przedłużony rzut karny po 3 i każdym kolejnym faulu,
5. W przypadku remisu - seria 3 rzutów karnych, a następnie do skutku,
6. Kary napomnień i wykluczeń identyczne jak w rozgrywkach ligowych,
7. Żółte i czerwone kartki otrzymane w rozgrywkach ligowych nie są przenoszone na Puchar Ligi i na odwrót.

- sobota 18.02.2012 -

grupa A - hala Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6 w Toruniu:

runda wstępna
16:00 (1) EM3DACH - PIAS-TRANS

I runda
16:30 (2) ANVIT - EURO-DRÓB
17:00 (3) zw 1 - IJM SERVICES
17:30 (4) GTW MARPLAST - CZERWONI DSS
18:00 (5) BARTBUD - WAGRA

II runda
18:30 (6) zw 2 - zw 3
19:00 (7) zw 4 - zw 5

III runda - finał grupy A:
19:30 zw 6 - zw 7
  
grupa B - hala Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41 B w Toruniu:

runda wstępna
16:00 (8) VINPOL - CZTEROKROPEK

I runda
16:30 (10) WYGRYWAJ ALBO GIŃ - EMTOR
17:00 (9)  zw 8 - AUTO-ZŁOMAŃCZUK
17:30 (11) SYKUSIE - GLAZURA KRÓLEWSKA / ARDE HAUS
18:00 (12) HONDA - PHU BATORY / WSB

II runda
18:30 (13) zw 9 - zw 10
19:00 (14) zw 11 - zw 12

III runda - finał grupy B:
19:30 zw 13 - zw 14
  
  
- niedziela 19.02.2012 -

grupa C - hala Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41 B w Toruniu:

I runda
10:00 (15) AZS UMK - EURO RTV AGD
10:30 (16) KOPEL-RAFPOL - MARTYN
11:00 (17) STARE MIASTO - EKO-CERAMIKA
11:30 (18) MAGICZNA TĘCZA - SZWEJK

II runda
12:00 (19) zw 15 - zw 16
12:30 (20) zw 17 - zw 18

III runda - finał grupy C:
13:00 zw 19 - zw 20

grupa D - hala Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41 B w Toruniu:

I runda
13:30 (21) KURCZACZKI EURO-DRÓB - SIGMA
14:00 (22) RUBINKOWO CENTRUM - JG SPORT
14:30 (23) FC MISIENIECHCE - JÓZEFA TEAM
15:00 (24) TOMKAR - BIURFOL

II runda
15:30 (25) zw 21 - zw 22
16:00 (26) zw 23 - zw 24

III runda - finał grupy D:
16:30 zw 25 - zw 26
  
  
półfinały - hala Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41 B w Toruniu:
17:00 zw gr. A - zw gr. B
17:30 zw gr. C - zw gr. D

finał - hala Zespołu Szkół nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41 B w Toruniu:
18:00 zw gr. AB - zw gr. CD
   
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 29 z 46

Sponsor Tytularny

Reklama

Sponsorzy Wspierający

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Osoby na stronie

We have 203 guests online